yükleniyor...

Kurumsal

Hakkımızda

SEKTÖRDE BAŞARILI 10 YIL

Belediyeler, kaymakamlıklar, MEB'e bağlı okullar ve halk eğitim merkezleri gibi birçok kamu kurum ve kuruluşunun yerli ve yabancı kaynaklı desteklerden faydalanmasını sağlamış ve bu projelerin yürütülmesinde koordinatörlük görevini üstlenmiştir.

2010 YILINDAN BU YANA USTA PROJE DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, YÜZLERCE GİRİŞİMCİYİ, ÇİFTÇİYİ, KOBİ VE SİVİL TOPLUM KURULUŞUNU MÜŞTERİ PORTFÖYÜNE KATMIŞTIR.

Uzman kadromuz ile birlikte KOSGEB, T.C.Tarım ve Orman Bakanlığı, Kalkınma Ajansları, TKDK, T.C. Ticaret Bakanlığı, Strateji ve Bütçe Başkanlığı, AB Başkanlığı ve Konsolosluklar başta olmak üzere kurumların uygulamakta oldukları teşvik programlarından kişi, kurum ve kuruluşların yararlanmasında aracı olarak faaliyet göstermekteyiz. 
KOSGEB`in KOBİ ve girişimcileri geliştirmeye yönelik destek programları ile Tarım ve Orman Bakanlığının kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesine ilişkin programları başta olmak üzere Kalkınma Ajansları destek programları, IPARD, Yatırım Teşvik Dosyası, Sivil Toplum Diyaloğu destek programları, Erasmus+ gibi birçok destek programından kişi, kurum ve kuruluşlara günümüze kadar toplamda 50 milyon TL'yi aşkın fon sağlamış ve bu fonların yürütülmesinde danışmanlık hizmeti vermiş bulunmaktayız. 
Hizmet verdiğimiz kişi, kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarının doğru analiz edilmesinin yanında Devlet Kuruluşlarının istediği şart ve koşulları yerine getirmelerini sağlayarak uluslararası standartlarda maksimum hizmet kalitesi ile tam zamanında ve eksiksiz karşılayarak müşterilerimizin Devlet desteklerin azami istifade etmelerini ilke edinmekteyiz. Bu hususta TSE ve MYK gibi yeterlilik kurumları tarafından akredite edilmiş KOBİ Danışmanları ve IPARD Danışmanlarından oluşan uzman kadromuz ile müşterilerimize piyasa standartlarının üzerinde hizmet sağlamaktayız.