Usta Proje ve Danışmanlık

Tüm Menü

En önemli uluslararası destek projeleri ile sizler de yatırımlarınızı ve iş faaliyetlerinizi daha iyi geliştirebilirsiniz. Uluslararası alanlarda verilen destek projeleri genel olarak yatırımların desteklenmesi ve farklı ülkeler arasındaki gelişmiş düzeyleri arasındaki farkın azaltılması için verilir. Bu süreçte alınan destekler doğal olarak son derece önemlidir. Uluslararası düzeyde verilen destek projelerinden yararlanmak doğal olarak daha zor ve dikkat gerektirir.

Uluslararası Destek Projeleri Neden Alınmalı?

Uluslararası destek projeleri ülkemizde yatırım yapan ve çeşitli faaliyetlerde bulunan işletmeler için büyümeyi sağlayan çeşitli destekler sağlar. Tüm bunlar düşünüldüğünde de son derece önemli ve gerekli olduğu rahatlıkla ifade edilebilir. Alınan uluslararası desteklerle birlikte, işletmelerin büyümesi ve daha fazla gelişmesi sağlanır. Bu yüzden de olabildiğince hem uluslararası alanlarda sunulan destek projelerinden hem de ülkemizde hazırlanan projelerden yararlanılması gerekir. Bu süreçte de sizlere yardımcı olması için profesyonel ekiplere başvurulabilir.

Uluslararası Destek Projeleri

Uluslararası destek projesi olarak hazırlanan ve sizlere sunulan son derece3 önemli ve etkili projeler vardır. Bunlardan bazıları ise şöyledir:

Türkiye ve Avrupa Birliği Arasında Şehir Eşleştirme Hibe Programı

Şehir eşleştirme hibe programı Avrupa Birliği ve Türkiye arasında hazırlanmış olan bir projedir. İklim ve çevre değişikliklerine yönelik olarak hazırlanan bu projeler sayesinde, yapılacak olan faaliyetler için yapılar tahsis edilir. Buna ek olarak farklı destekler ve teşvikler de sunulabilir.

IPARD Teşvik Desteği

IPARD teşvik desteği, ülkemizde ve bazı ülkelerde uluslararası olarak sunulan en önemli destek projelerinden biridir. Hayvancılık ve tarım alanında yapılan yatırımlar ve gerçekleştirilen faaliyetler için son derece önemli destekler alınır. Bu sayede tarım ve hayvancılık alanında gelişmiş ve çok daha etkili yöntemler ve teçhizatlar kullanılabilir.

Uluslararası Destek Projelerinden Nasıl Yararlanılır?

Uluslararası destek projelerinden yararlanılmak istendiğinde, kişilerin öncelikle bu projelerden haberdar olması gerekir. Sizlere sunulan ve takip etmeniz gereken daha birçok uluslararası destek projesi vardır. Bunlardan haberdar olmak ve yararlanmak için yapmanız gereken de Uluslararası destek proje danışmanlığı desteğinden yararlanmaktır. Bu alanda alacağınız danışmanlık desteği ile birlikte hem projeler hakkında bilgi alabilir hem de bu projelerden yararlanmak için neler yapmanız gerektiği konusunda bilgi alabilirsiniz.